Cariere ASA Cons

INGINER C-tor pentru departamentul Tehnic – Ofertare

Data limită:
31 martie 2021

Departament:
Tehnic - Ofertare

Nivel carieră:
Entry level (0-2 ani) / Medium level ( 3-5 ani)

Tipul ofertei:
Full Time

Durată contract:
nedeterminata

Candidatul ideal

  • Studii superioare finalizate – Constructii Civile ( CCIA, CFDP, IE )
  • Cunostinte avansate de utilizare AutoCAD, MS Office
  • Experienta in ofertare / proiectare elemente prefabricate

Responsabilități principale

  • Analizeaza documentatia tehnica, partea scrisa si desenata;
  • Revizuieste si interpreteaza cerintele si desenele pentru a intocmi necesarul de materiale;
  • Extrage listele de cantitati din planuri in vederea intocmirii ofertelor;  Pregateste ofertele si urmareste evolutia procesului de licitatie a proiectelor alocate;
  • Verifica/revizuieste desenele primite; Implementeaza si comunica orice modificare aparuta pe durata executarii proiectului, de ex. schimbari solicitate de beneficiar, proiectanti, modificari arhitecturale, etc.
  • Mentine permanent relatia cu Beneficiarul – Proiectantul – Managerul de Proiect – toate departamentele angrenate in realizarea proiectului si dezvolta impreuna cu acestia solutii de optimizare a consumurilor de materiale  cuprinse in oferta;
  • Colaboreaza permanent cu beneficiarul si proiectantul pentru a oferi beneficiarului solutii optime si totodata pliate pe procesul de pregatire – executie a productiei specifice companiei;

Beneficii

  • Pachet salarial atractiv ; Facilitati fiscale cf. OUG 114 + OUG 43 – aplicabile domeniului: Constructii.
  • Tichete de masa lunar; Tichete cadou la Paste si Craciun;
  • Bonus de fidelitate;
  • Bonus finalizare proiect;
  • Acces la programe de dezvoltare profesionala;

Alte informații

Tipul ofertei:  Full Time;  Durata contractuala: nedeterminata ; Program de lucru :  luni –  vineri : 08:00 –   16:00;

Contact:

contact@asacons.ro   sau  simina.stoica@asacons.ro

Doar candidaţii care corespund profilului comunicat vor fi contactaţi.

Aplică pentru postul de INGINER C-tor pentru departamentul Tehnic – Ofertare