Cariere ASA Cons

Inginer Tehnolog Producție

Data limită:
15 iulie 2022

Departament:
Tehnic

Nivel carieră:

Tipul ofertei:
Full Time

Durată contract:
nedeterminata

Candidatul ideal

  • Diploma de licenta in inginerie civila
  • Capacitate buna de planificare si organizare
  • Abilități de operare PC – nivel avansat – MS Office;
  • Competențe de lucru cu oamenii, Capacitatea de a coordona echipe de lucru;

Responsabilități principale

Inginer Tehnolog Productie : Coordonează echipa de producție în scopul realizării producției în termenele stabilite de timp și calitate cerute de standardele companiei.

  • Realizarea programului de producție conform graficului zilnic;
  • Asigură documentațiile tehnice de execuție necesare fiecărui loc de munca din departamentul producție;
  • Urmărește încadrarea în consumurile normate de materie prima si materiale auxiliare;
  • Întocmește necesare în vederea aprovizionării cu materii prime/materiale, astfel încât să nu existe timpi morți în producție;
  • Este responsabil cu realizarea calității producției astfel încât aceasta să respecte nivelul cerințelor specificate în normative;
  • Pregateste situatii centralizatoare, consumuri de materiale, productie realizata;
  • Coordoneaza echipe de oameni, urmareste si intocmeste prezenta zilnica la locurile de munca;
  • Participă la implementarea standardelor de Calitate, SSM și Mediu conform programelor anuale

Beneficii

Ce oferim:

Oportunități de învățare și dezvoltare, provocări profesionale, un salariu corect si formare continuă.

Alte informații

Cum aplici :

Trimite CV –ul  la una dintre adresele:

sau  suna la numarul 0747 501 168

Aplică pentru postul de Inginer Tehnolog Producție